Ogłoszenia duszpasterskie
 
 XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 października 2019 roku
    
1.   Czy moja wola jest zgodna z wolą Bożą? Jeżeli tak, to Bóg da nam wszystko, o co Go prosimy, jeżeli nie jest zgodna, to nie liczmy na Jego wsparcie. Podejmijmy więc trud odkrycia planu, jaki wobec nas ma nasz Pan i Zbawiciel.
 
2.   Dziś w Kościele przeżywamy też Niedzielę Misyjną. Polecajmy w naszych modlitwach zarówno tych, którzy głoszą słowo Boże, jak i tych, na glebę tych serc których jest to słowo zasiewane.
 
3.   Kalendarz liturgiczny:
– we wtorek – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża
 
4.   Trwa październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Niech ta modlitwa zjednoczy nas wszystkich w upraszaniu nawrócenia dla świata, dla naszych rodzin i niech ona łączy nas w drodze ku tworzeniu dobra. Na różaniec zapraszamy: w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o 18.30.
 
5.   Zbliża się miesiąc listopad, podczas którego będziemy się modlić za poleconych zmarłych. Prosimy o czytelne wypełnianie kartek z wypominkami z zaznaczeniem, jeśli mają to być wypominki roczne. Kartki wyłożone są z tyłu naszej świątyni.
 
6.   Serdeczne „Bóg zapłać” za wspólną modlitwę, złożone ofiary, kwiaty, ofiary na sprzątanie kościoła, wszelkie wyrazy życzliwości… Jubilatom i Solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela.
Wszystkim Gościom życzymy miłego pobytu na Podhalu.
Niech nam Bóg błogosławi.
 
Zakopane, 19 października 2019 roku                    
                                                                       Ks. Janusz Bola SDS 
                                                                                proboszcz

Kategorie: Ogłoszenia