Ogłoszenia duszpasterskie
 
XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 3 listopada 2019 roku
    
1.   Doświadczenie Zacheusza jest również doświadczeniem każdego z nas. On miał odwagę zaprosić Jezusa, podjąć z Nim rozmowę, a przede wszystkim podjąć konsekwencję tego spotkania, czyli przemianę własnego życia. Czy my jesteśmy w stanie to zrobić?
 
2.   Kalendarz liturgiczny:
– w poniedziałek – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa
– w sobotę – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
 
3.   Dzisiaj dodatkowa Msza św. w kaplicy cmentarnej na Pardałówce o godz. 15.00 z racji 1. niedzieli miesiąca.
 
4.   W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na budowę naszej świątyni.
 
5.   Za tydzień też będziemy przeżywać IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Dlatego też po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na prześladowanych chrześcijan.
 
6.   W dni powszednie miesiąca listopada po Mszy św. wieczornej będziemy odmawiać różaniec bądź Koronkę do Miłosierdzia Bożego za poleconych zmarłych do końca listopada. Prosimy o czytelne wypełnianie kartek z wypominkami  z zaznaczeniem, jeśli mają to być wypominki roczne. Kartki wyłożone są z tyłu naszej świątyni.
 
7.   Serdeczne „Bóg zapłać” za wspólną modlitwę, złożone ofiary, kwiaty, ofiary na sprzątanie kościoła, wszelkie wyrazy życzliwości… Jubilatom i Solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela.
Wszystkim Gościom życzymy miłego pobytu na Podhalu.
Przyjmijmy Boże błogosławieństwo, abyśmy najbliższe dni listopadowej zadumy wypełnili ufną modlitwą za zbawienie naszych zmarłych i przemianę serc nas samych.
 
Zakopane, 2 listopada 2019 roku                    
                                                                       Ks. Janusz Bola SDS 
                                                                                proboszcz

Kategorie: Ogłoszenia