Ogłoszenia duszpasterskie
 
XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 października 2020 roku
   
1.   Chrystus niezmiennie naucza, ze najważniejszym przykazaniem jest przykazanie miłości Boga i bliźniego. Wszystkie nakazy i zakazy mają sens tylko wtedy, gdy są praktykowane w świetle przykazania miłości.
 
2.   Kalendarz liturgiczny:
– w środę – święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
 
3.   W przyszłą niedzielę uroczystość Wszystkich Świętych. W kaplicy cmentarnej na Pardałówce będzie Msza św. o godz. 14.00.
 
4.    Zmiana tajemnic różańcowych będzie w niedzielę – 8 listopada.
 
5.   W dni powszednie miesiąca listopada po Mszy św. wieczornej będziemy odmawiać różaniec bądź Koronkę do Miłosierdzia Bożego za poleconych zmarłych. Prosimy o czytelne wypełnianie kartek z wypominkami z zaznaczeniem, jeśli mają to być wypominki roczne. Kartki wyłożone są z tyłu naszej świątyni.
    
       6. Serdeczne „Bóg zapłać” za wspólną modlitwę, złożone ofiary, kwiaty, ofiary na sprzątanie kościoła, wszelkie wyrazy życzliwości… Jubilatom i Solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela.
Wszystkim Gościom życzymy miłego pobytu na Podhalu.
Posileni Chlebem dającym życie wieczne i umocnieni Słowem, bądźmy zwiastunami Bożej miłości i budowniczymi jedności w naszym najbliższym otoczeniu.  
 
Zakopane, 24 października 2020 roku                    
                                                                       Ks. Janusz Bola SDS 
                                                                                proboszcz

Kategorie: Ogłoszenia