Ogłoszenia duszpasterskie
 
 III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18 kwietnia 2021 roku
 
1.   Kolejna niedziela wielkanocna uobecnia nam najważniejsze wydarzenia zbawcze, jakim była Chrystusowa męka, śmierć i zmartwychwstanie. Te wydarzenia mobilizują nas do ożywiania wiary, a jednocześnie do świadczenia o dziele zbawczym Jezusa Chrystusa.
 
2.   Kalendarz liturgiczny:
– w piątek – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
– w sobotę – wspomnienie św. Jerzego, męczennika. Tego dnia swoje imieniny obchodzi ks. Jerzy. Zapraszamy serdecznie na Mszę św. w intencji Solenizanta o godz. 18.00
 
3.   Spotkanie dzieci przygotowujących się do 1. spowiedzi i Komunii św. oraz ich rodziców będzie w niedzielę – 9 maja po Mszy św. o 11.30.
    
      4. Serdeczne „Bóg zapłać” za wspólną modlitwę, złożone ofiary, kwiaty, ofiary na sprzątanie kościoła, wszelkie wyrazy życzliwości… Jubilatom i Solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela.
Wszystkim Gościom życzymy miłego pobytu na Podhalu.
Przyjmijmy teraz Boże błogosławieństwo. Niech pomaga nam ono bardziej wychodzić do ludzi i pokazywać im piękno człowieczeństwa.
 
Zakopane, 17 kwietnia 2021 roku                    
                                                                       Ks. Janusz Bola SDS 
                                                                                proboszcz

Kategorie: Ogłoszenia