Ogłoszenia duszpasterskie
 
 IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25 kwietnia 2021 roku
 
1.   Dziś obchodzimy niedzielę Dobrego Pasterza, w którą modlimy się o dobre i święte powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
 
2.   Kalendarz liturgiczny:
– w czwartek – święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy
– w sobotę – wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika. Na godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. odpustową do kaplicy cmentarnej na Pardałówce. Jest to również 1. sobota miesiąca
 
3.   Od soboty też rozpoczyna się maj, w którym szczególnie czcimy Najświętszą Maryję Pannę. Od tego dnia więc zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 18.30, a Msza św. o godz. 19.00.
 
4.   W przyszłą niedzielę o godz. 8.00 Msza św. w intencji Członków Żywego Różańca, a po niej zmiana tajemnic różańcowych.
 
5.   Za tydzień też dodatkowa Msza św. o godz. 15.00 w kaplicy cmentarnej na Pardałówce z racji 1. niedzieli miesiąca.
 
6.   Spotkanie dzieci przygotowujących się do 1. spowiedzi i Komunii św. oraz ich rodziców będzie w niedzielę – 9 maja po Mszy św. o 11.30.
    
      7. Serdeczne „Bóg zapłać” za wspólną modlitwę, złożone ofiary, kwiaty, ofiary na sprzątanie kościoła, wszelkie wyrazy życzliwości… Jubilatom i Solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela.
Wszystkim Gościom życzymy miłego pobytu na Podhalu.
 
Zakopane, 24 kwietnia 2021 roku                    
                                                                       Ks. Janusz Bola SDS 
                                                                                proboszcz

Kategorie: Ogłoszenia