Ogłoszenia duszpasterskie
 
 UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
  16 maja 2021 roku
 
1.   Dzisiejsza uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego przypomina nam, że nasza ojczyzna jest w niebie. Pan Jezus po wypełnieniu zbawczego planu wraca do domu Ojca, wskazując nam drogę.
 
2.   W poniedziałek rozpoczyna się septenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 
3.   Wczoraj w Rzymie do chwały ołtarzy został wyniesiony Założyciel naszego Zgromadzenia Salwatorianów i Salwatorianek o. Franciszek Maria od Krzyża Jordan. Dziękujmy Panu Bogu za nowego błogosławionego.
 
4.   Trwa maj, miesiąc dedykowany Matce Najświętszej. Codziennie w naszym kościele o godz. 18.30 odprawiane jest nabożeństwo  ku czci Matki Bożej.
 
5.   W poniedziałek – 24 maja po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie rodziców i dzieci, które będą przeżywać rocznicę przystąpienia do 1. spowiedzi i Komunii św. w niedzielę – 6 czerwca na Mszy św. o godz. 13.00.
    
      6. Serdeczne „Bóg zapłać” za wspólną modlitwę, złożone ofiary, kwiaty, ofiary na sprzątanie kościoła, wszelkie wyrazy życzliwości… Jubilatom i Solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela.
Wszystkim Gościom życzymy miłego pobytu na Podhalu.
Niech umacnia nas Boże błogosławieństwo.
 
Zakopane, 15 maja 2021 roku                    
                                                                       Ks. Janusz Bola SDS 
                                                                                proboszcz

Kategorie: Ogłoszenia