Ogłoszenia duszpasterskie
 
XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 września 2021 roku
 
1.   Z dzisiejszej liturgii płynie dla nas przesłanie – Bóg nie ma względu na osobę, dlatego obdarza swoją łaską każdego, kto z wiarą o to prosi, przykładem tego jest uzdrowienie głuchoniemego.
 
2.   Kalendarz liturgiczny:
– w środę – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
 
3.   Dzisiaj w kaplicy cmentarnej na Pardałówce jest dodatkowa Msza św. o godz. 15.00 z racji 1. niedzieli miesiąca.
 
4.   Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania (uczniów od VI do VIII klasy włącznie).
 
5.   Jeszcze w przyszłą sobotę pół godziny przed Mszą św. wieczorną zapraszamy na nabożeństwo różańcowe. Jest to nowenna przygotowująca nas do beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego.
 
6.   W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na kontynuowanie prac przy naszej nowej świątyni.
 
7.   W poniedziałek – 27 września po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie dzieci pragnące przystąpić do 1. spowiedzi i Komunii św. w naszej parafii oraz ich rodziców.
 
    8. Serdeczne „Bóg zapłać” za wspólną modlitwę, złożone ofiary, kwiaty, ofiary na sprzątanie kościoła, wszelkie wyrazy życzliwości… Jubilatom i Solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela.
Wszystkim Gościom życzymy miłego pobytu na Podhalu.
Uzdrowienie, jakiego Bóg chce dla nas, nie polega na rozwiązaniu naszych problemów z oczami lub problemów z uszami. On chce uzdrawiać głębię naszego serca.
 
Zakopane, 4 września 2021 roku                    
                                                                       Ks. Janusz Bola SDS 
                                                                                proboszcz

Kategorie: Ogłoszenia