Ogłoszenia duszpasterskie
 
   V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15 maja 2022 roku
 
1.   W czasie Ostatniej Wieczerzy Chrystus zostawił nam przykazanie miłości. Warto zauważyć, że wyrazem miłości naszej do drugiego człowieka jest troska o jego zbawienie.
 
2.   Kalendarz liturgiczny:
– w poniedziałek – święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, głównego patrona Polski. Jest to również dzień 35. rocznicy przyjęcia przez ks. proboszcza Janusza Bolę święceń kapłańskich. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Jubilata o godz. 19.00, a po niej na posiady  
 
3.   Trwa maj, miesiąc dedykowany Matce Najświętszej. Codziennie w naszym kościele o godz. 18.30 odprawiane jest nabożeństwo ku czci Matki Bożej. 
    
4.    Serdeczne „Bóg zapłać” za wspólną modlitwę, złożone ofiary, kwiaty, ofiary na sprzątanie kościoła, wszelkie wyrazy życzliwości… Jubilatom i Solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela.   
Teraz rozpoczyna się najważniejsza część całej Eucharystii, a mianowicie wcielanie jej w życie. Na trud życia zgodnie z nauką Jezusa, który zmartwychwstał i żyje przyjmijmy Boże błogosławieństwo.
 
Zakopane, 14 maja 2022 roku                    
                                                                     Ks. Janusz Bola SDS 
                                                                                proboszcz

Kategorie: Ogłoszenia