Ogłoszenia duszpasterskie

 

IV NIEDZIELA ADWENTU – 18 grudnia 2022 roku

 

  1. Czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela wypełnia się, niebawem będziemy uobecniali wydarzenia związane z Jego narodzeniem w judzkim Betlejem.

  1. W sobotę Wigilia, która rozpoczyna obchody świąt Bożego Narodzenia. Najpierw wieczerza wigilijna w naszych domach rodzinnych, która będzie oczekiwaniem we wspólnocie rodzinnej na narodzenie Zbawiciela. A następnie Pasterka o północy. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia SOS.

W Wigilię zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00.

  1. W przyszłą niedzielę – uroczystość Narodzenia Pańskiego. Zapraszamy na Msze św. jak w każdą niedzielę. Składka z tego dnia przeznaczona jest na tzw. „świętopietrze”.

  1. Uprzejmie informujemy, że nie będzie tradycyjnej kolędy. Zamiast tego o godz. 18.00 w dni powszednie będą odprawiane Msze św. w intencji mieszkańców poszczególnych ulic i osiedla. Jeśli ktoś będzie sobie życzył, to może wtedy złożyć dobrowolną ofiarę. Do zabrania będzie woda święcona i modlitwa, którą należy odmówić w domu wraz z domownikami. Plan tych Mszy św. będzie podany w „Dniu Pańskim” w przyszłą niedzielę.

Jeżeli jednak ktoś chciałby zaprosić księdza z błogosławieństwem do swojego domu lub mieszkania, to może to zrobić indywidualnie, by ustalić termin wizyty w dniu, w którym akurat będzie odprawiana Msza św. w intencji mieszkańców danej ulicy bądź osiedla.

  1. W niedzielę – 8 stycznia po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszamy na koncert kolęd zespołu góralskiego im. Klimka Bachledy.
Kategorie: Ogłoszenia