OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

21 stycznia 2024 r.

3 NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Ofiary składane w poprzednią niedzielę na tacę na cele inwestycyjne w naszej parafii wyniosły 4114 zł. Serdecznie za nie dziękujemy.
 2. W tym tygodniu w liturgii czcić będziemy:
 • w środę św. Franciszka Salezego
 • w czwartek Nawrócenia św. Pawła Apostoła
 • w piątek św. św. Tymoteusza i Tytusa
 1. W minionym tygodniu zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie kolędę. Dziękujemy za spotkania w waszych domach, za wspólną modlitwę i przeprowadzone rozmowy. Spotkania miały serdeczny charakter i wielokrotnie pokazywały potrzebę obecności kapłana i błogosławieństwa w naszych domach. Dziękujemy za złożone przy okazji kolędy ofiary, które zgodnie z regulaminem finansowym naszego zgromadzenia zakonnego są przeznaczone na utrzymanie kościoła i domu zakonnego w Zakopanem, budowę nowego kościoła oraz dzieła apostolskie Salwatorianów.
 2. Chłopców, którzy chcieliby być ministrantami w naszej parafii, zapraszamy na zbiórkę w sobotę o godz. 10.00 na plebanii lub o skontaktowanie się po Mszy św. z ks. Józefem.
 3. W czwartek 1 lutego w naszym kościele odbędzie się koncert Martyny Kasprzyckiej i Macieja Czemplika w ramach XV Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych. Koncert odbędzie się po Mszy odprawianej o godz. 18.00.
 4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i zabierania ze sobą Dnia Pańskiego. W GościuNiedzielnym in. artykuł, który obala mit, że umieszczenie osoby schorowanej w placówce opiekuńczej musi oznaczać naruszenie IV przykazania. Przy zejściu do zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki Ziarna.
 5. Pallotyni z Krzeptówek zapraszają na Seminarium odnowy wiary – ośmiotygodniowe rekolekcje dla wszystkich, którzy chcą umocnić lub znaleźć wiarę w Boga. Seminarium poprowadzi WitekWilk – mąż, ojciec czwórki dzieci, ewangelizator, perkusista, założyciel sieci księgarnio-kawiarni. Spotkanie będą odbywały się we wtorki od 30 stycznia do 19 marca o godz. 20.00 w Sanktuarium na Krzeptówkach.
 6. Dziękujemy za troskę o nasz kościół. Gościom życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.
Kategorie: Ogłoszenia