OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

28 stycznia 2024 r.

4 NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. W tym tygodniu w liturgii czcić będziemy:
 • w środę św. Jana Bosko
 • w piątek Ofiarowanie Pańskie
 • w sobotę św. Błażeja
 1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o godz. 18.00 Msza św. o kanonizację bł. Franciszka Jordana, o świętość życia dla kapłanów i o nowe powołania do służby w Kościele.
 2. W czwartek w naszym kościele po Mszy odprawianej o godz. 18.00 odbędzie się koncert Martyny Kasprzyckiej i Macieja Czemplika w ramach XV Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych. Serdecznie zapraszamy.
 3. W piątek w święto Ofiarowania Pańskiego i Dzień Życia Konsekrowanego Msze św. o godz. 8.00 i 18.00. Podczas Mszy będziemy błogosławić gromnice. Ofiary składane w tym dniu są przeznaczone na wsparcie zakonów klauzurowych.
 4. W piątek od godz. 9.30 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.
 5. W sobotę o godz. 8.00 Msza św. w intencji Żywego Różańca i zmiana tajemnic. Po Mszy nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca: medytacja i różaniec.
 6. W sobotę podczas Mszy św. będziemy prosili przez wstawiennictwo św. Błażeja o zachowanie od chorób gardła.
 7. W przyszłą, pierwszą niedzielę miesiąca, od godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i zabierania ze sobą Dnia Pańskiego. W GościuNiedzielnym in. czy warto rezygnować z zadawania uczniom pracy domowej? Przy zejściu do zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki Ziarna.
 9. Dziękujemy za troskę o nasz kościół. Gościom życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.
Kategorie: Ogłoszenia