OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

12 maja 2024 r.

7 NIEDZIELA WIELKANOCNA

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

 1. W związku z wyborem nowej rady parafialnej każdy pełnoletni parafianin może dzisiaj zgłosić swojego kandydata przez zapisanie jego imienia i nazwiska na karteczce i wrzucenie do urny znajdującej się przy zejściu do zakrystii. Serdecznie zachęcamy do udziału w głosowaniu.
 2. Ofiary Składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii, w szczególności budowę kościoła. Serdecznie za nie dziękujemy.
 3. W tym tygodniu w liturgii czcić będziemy:
 • we wtorek św. Macieja, apostoła
 • w czwartek św. Andrzeja Bobolę, głównego patrona Polski
 1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe: dzisiaj o godz. 18.30, w tygodniu o godz. 17.30.
 2. Rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowanie rok 2 i 3 (klasy 7 i 8) zapraszamy na spotkanie we wtorek 14 maja po Mszy św. wieczornej.
 3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania rok 1 (klasy 6) odbędzie się w środę 15 maja po Mszy św. wieczornej.
 4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Niech codzienna modlitwa do Ducha Świętego będzie naszym przygotowaniem do przeżycia tej uroczystości.
 5. Ksiądz Kustosz Sanktuarium Fatimskiego na Krzeptówkach serdecznie zaprasza do udziału w uroczystościach fatimskich. Szczegółowy program znajduje się w gablocie.
 6. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Turcji Szlakiem Apostoła Pawła w terminie 24.09-3.10.2024. Program i informacje można otrzymać w zakrystii.
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in. artykuł demaskujący przekłamania i mity pojawiające się w związku z objawieniami w Fatimie. Przy zejściu do zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki Ziarna.
 8. Dziękujemy za troskę o nasz kościół. Gościom życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.
Kategorie: Ogłoszenia