OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

5 listopada 2023 r.

31 NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Zapraszamy dzisiaj od godz. 18.00 na adorację Najświętszego Sakramentu.
 2. W tym tygodniu w liturgii czcić będziemy:
 • w czwartek Rocznicę Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
 • w piątek św. Leona Wielkiego
 • w sobotę św. Marcina z Tours
 1. Zapraszamy na różaniec za zmarłych poleconych w wypominkach od poniedziałku do soboty o godz. 17.30.
 2. Rodziców uczniów klas siódmych i ósmych, których dzieci przygotowują się do sakramentu bierzmowania, zapraszamy na spotkanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej około godziny 18.30.
 3. W sobotę będziemy świętować 105 rocznicę odzyskania niepodległości. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie zawierzając ją opiece Maryi Królowej Polski. Wyrazem patriotyzmu niech będzie również wywieszenie flag narodowych.
 4. Chłopców i młodzież męską od klasy trzeciej szkoły podstawowej do końca szkoły średniej, którzy chcieliby być ministrantami i lektorami prosimy o kontakt z ks. Józefem po Mszy św. albo na zbiórce w soboty o godz. 10.00.
 5. Zapraszamy osoby, które chciałyby czytać lub śpiewać w naszym kościele podczas Mszy św. i prosimy o zgłaszanie się w zakrystii kilka minut przed każdą Mszą św.
 6. Ofiary składane za tydzień na tacę będą przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii.Za tydzień będziemy również przeżywać Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ofiarami składanymi do puszki będzie można wesprzeć chrześcijan na Bliskim Wschodzie.
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i zabierania ze sobą Dnia Pańskiego. W Gościu Niedzielnym in. artykuł o parafiach, polskich i zagranicznych, które zasłynęły największą liczbą powołań kapłańskich i zakonnych. Przy zejściu do zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki Ziarna.
 8. Dziękujemy za troskę o nasz kościół. Gościom życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.
 9. Do wieczności przeszedł Józef Pietrzak z os. Pardałówka. Wieczny odpoczynek…
Kategorie: Ogłoszenia