OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

3 marca 2024 r.

3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 1. Ofiary składane w poprzednią niedzielę do puszki na cele misyjne Kościoła wyniosły 234 zł. Serdecznie za nie dziękujemy.
 2. W poniedziałek w liturgii czcić będziemy św. Kazimierza.
 3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych:
 • Droga krzyżowa w piątek o godz.: 8.30 i 17.15
 • Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 18.15
 1. Jak już informowaliśmy, chcielibyśmy w ostatnim tygodniu czerwca zorganizować wyjazd dzieci z naszej parafii na tygodniowy wypoczynek nad morzem: Wakacje z Bogiem. Na obecnym etapie musimy potwierdzić ewentualną rezerwację miejsca. Dlatego zainteresowanych rodziców zapraszamy na ponowne spotkanie we wtorek o godz. 18.30. Przewidywany koszt wyjazdu to ok. 1600 zł.
 2. W czwartek, który jest pierwszym czwartkiem miesiąca, o godz. 18.00 Msza św. o kanonizację bł. Franciszka Jordana, o świętość życia dla kapłanów i o nowe powołania do służby w Kościele.
 3. Ofiary składane za tydzień na tacę będą przeznaczone na cele inwestycyjne parafii.
 4. Za dwa tygodnie rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. Szczegółowe informacje można już znaleźć w gablocie, na stronie internetowej parafii i na Facebooku.
 5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i zabierania ze sobą Dnia Pańskiego. W GościuNiedzielnym in. na temat dobrej spowiedzi. Przy zejściu do zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki Ziarna.
 6. Przy zejściu do zakrystii można nabyć świece – paschaliki na świąteczny stół w cenie 10 zł. Dochód jest przeznaczony na dzieła prowadzone przez Caritas diecezjalną i parafię.
 7. Dziękujemy za troskę o nasz kościół. Gościom życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.
Kategorie: Ogłoszenia