OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

14 kwietnia 2024 r.

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Odpowiadając na apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski ks. bpa Tadeusza Wojdy modlimy się dziś szczególnie w intencji dzieci nienarodzonych o prawo do życia.
  2. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii, szczególnie na budowę kościoła. Serdecznie za nie dziękujemy.
  3. W sobotę 20 kwietnia planujemy pielgrzymkę autokarową z naszej parafii do Częstochowy na Jasną Górę. Wyjazd o godz. 7.00 z parkingu przy kościele, powrót ok. 21.00. Koszt wyjazdu 120 zł. Są jeszcze wolne miejsca; zachęcamy do udziału.
  4. 15 czerwca w Krakowie odbędzie się beatyfikacja Sługi Bożego Ks. Michała Rapacza. Osoby, które chciałyby wziąć udział w uroczystości i reprezentować naszą parafię, prosimy o zgłoszenie się w zakrystii, aby zamówić dla nich karty wstępu.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i zabierania ze sobą Dnia Pańskiego. W Gościu Niedzielnym in. artykuł o przyjęciu chrześcijaństwa przez Polskę. Przy zejściu do zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki Ziarna.
  6. Dziękujemy za troskę o nasz kościół. Gościom życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.
Kategorie: Ogłoszenia