OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

10 marca 2024 r.

4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na cele inwestycyjne parafii. Serdecznie za nie dziękujemy.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych:
  • Droga krzyżowa w piątek o godz.: 8.30 i 17.15
  • Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 18.15
  1. Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski ks. abp Stanisław Gądecki prosi, aby od soboty rozpocząć nowennę w intencji naszej Ojczyzny. Odpowiadając na apel, od soboty codziennie po każdej Mszy św. będziemy odmawiali modlitwę w podanej intencji. Zachęcamy, aby włączyć się do modlitwy prowadzonej w kościele lub prywatnie. Intencje na poszczególne dni znajdują się w informatorach oraz na stronie internetowej parafii.
  2. Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi salwatorianin ks. Łukasz Anioł. Plan rekolekcji znajduje się w informatorach, gablocie, na stronie internetowej i Facebooku parafii. Od dzisiaj do wtorku rekolekcje są głoszone w kościele rektoralnym przy ul. Bulwary Słowackiego.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i zabierania ze sobą Dnia Pańskiego. W GościuNiedzielnym in. o wyjątkowych kobietach, które wpływały na losy Kościoła. Przy zejściu do zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki Ziarna.
  4. Przy zejściu do zakrystii można nabyć świece – paschaliki na świąteczny stół w cenie 10 zł. Dochód jest przeznaczony na dzieła prowadzone przez Caritas diecezjalną i parafię.
  5. Dziękujemy za troskę o nasz kościół. Gościom życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.
Kategorie: Ogłoszenia