OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

7 kwietnia 2024 r.

2 NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Dzisiejsza niedziela jest poświęcona tajemnicy Miłosierdzia Bożego. Od godz. 15.00 do 16.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, którą rozpoczniemy Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  2. W poniedziałek przypada przeniesiona z Wielkiego Tygodnia Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 będzie możliwość podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego, do czego serdecznie zachęcamy. Osoba, która podejmuje się adopcji przez 9 miesięcy każdego dnia odmawia dziesiątek różańca oraz specjalną modlitwę w intencji dziecka zagrożonego aborcją oraz w intencji jego rodziców.
  3. We wtorek i środę w Sanktuarium Najświętszej Rodziny w Zakopanem odbędzie się peregrynacja relikwii bł. Rodziny Ulmów. Msze św. dla naszego dekanatu zostaną odprawione we wtorek o godz. 19.00 i 22.00. Szczegółowy program uroczystości znajduje się w gablocie i stronie internetowej naszej parafii.
  4. W sobotę 20 kwietnia planujemy pielgrzymkę autokarową z naszej parafii do Częstochowy na Jasną Górę. Wyjazd o godz. 7.00, powrót ok. 21.00. Koszt wyjazdu 120 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii do przyszłej niedzieli.
  5. Ofiary składane za tydzień na tacę będą przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i zabierania ze sobą Dnia Pańskiego. W Gościu Niedzielnym in. o mało znanych faktach dotyczących powstawania „Dzienniczka” siostry Faustyny. Przy zejściu do zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki Ziarna.
  7. Dziękujemy za troskę o nasz kościół. Gościom życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.
  8. Do wieczności przeszedł Stanisław Gorczowski z Pardałówki. Wieczny odpoczynek…
Kategorie: Ogłoszenia